Kedi Kumu Nedir? - Bilgi Bankası
Kedi Kumu Nedir?

Kedi kumu, kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını en uygun, güvenli ve hijyenik koşulları içerisinde gerçekleştirmelerini sağlayan bir üründür.

Kedi Kumu Nedir?

Henüz daha yavru iken anneleri tarafından verilen tuvalet eğitimini sahipleri tamamlar. Bunun için de bir kedi kum kabı ile yeterli miktarda kumu gerekir. Hem diğer aile üyeleri hem de patili dostlarımızın hijyenik koşullar altında yaşamalarına destek veren bu mucizevi ürünün kullanımı da oldukça önemlidir.

Kedi kumu içerisinde en sık tercih edilen topaklanandır. Topaklanan kedi kumunun hammaddesi bentonit kildir. Bentonit ıslandığında kil olduğu için taneler birbirine yapışır. Böylece kedinin tuvaletini yaptığı alan belli olur ve bu alan kolayca temizlenerek diğer kumlardan kolayca arınabilir. Hem kumun kullanımı fazlalaşır hem de kediler daha hijyenik olarak tuvalet ihtiyaçlarını giderirler.

Her kedi için farklı bir kum kabı gerektiği gibi kumun temizlenmesi, kullanımı, nerede yer alması gibi pek çok konuda bilgi sahibi olmak gerekir.

Doğal yer altı kaynağından Patili dostlarımıza 4 adet yarı otomatik, 2 adet tam otomatik ve 1 adet box dolum makinesine sahip olan fabrikamızda, günlük üretim kapasitemiz 400 ton’dur. Toplam fabrikamız 15.000 m2 kapalı alan 5.500 m² Açık alan 9.500 m²'dir. Üretim alanımız toplamda 2.800 m² kapalı alan üzerinde faaliyet göstermektedir.
Toplam Üretim Alanı 2800Toplam Üretim Alanı
Günlük Üretim Kapasitesi 420 tonGünlük Üretim Kapasitesi
Toplam Fabrika Alanı 15000Toplam Fabrika Alanı
Profesyonel Ekip 92 Profesyonel Ekip
TANITIM FİLMİ Yüksek kalite seviyesinde kedi kumlarımızı nasıl üretiyoruz. Doğal bentonit maden kaynaklarına çok yakın bir konumdaki fabrikamızda kullandığımız son teknoloji ekipmanlar sayesinde Türkiye’nin en çok satılan kedi kumu markalarını en yüksek kalitede üretiyoruz.

4 adet yarı otomatik, 2 adet tam otomatik ve 1 adet box dolum makinesine sahip olan fabrikamızda, günlük üretim kapasitemiz 400 ton’dur. Toplam fabrika alanımız 15.000 m2 olup kapalı alan 5.500 m² , açık alan 9.500 m²'dir. Üretim alanımız toplamda 2.800 m² kapalı alan üzerinde faaliyet göstermektedir
Temiz bir kuma sahip olmak,
kedinizin de mutlu olmasını sağlayacaktır.
izlemek için tıklayınız
TANITIM FİLMİ TANITIM FİLMİ
Dünyanın dört bir yanına güvenle... Sevimli dostlarımızın sağlığı ve konforu için hiç durmadan yeniden yazıyor, geliştiriyor ve paylaşıyoruz. daha fazlası için Dünyanın dört bir yanına güvenle... Farklı renklerde, farklı özelliklerde... Ürünlerimizin kalite parametrelerine uygunluğunu ve yüksek kalitesi seviyesinde garanti altına almaktayız. daha fazlası için Farklı renklerde, farklı özelliklerde... İstenilen ölçüde, kendi markanızda.. Kendi markanızı ve istenilen boyutlarda, küçük dostlarımızın sağlığı ve konforunu düşünerek üretiyoruz. daha fazlası için İstenilen ölçüde, kendi markanızda..