Kalite Yönetimi - Kurumsal
Patili dostunuzun hijyeni ve sağlığı için en iyisini üretiyoruz!

Yüksek kalite ürünlerimiz, küçük dostlarımız ve sizlerin sağlığına arar verebilecek hiçbir kimyasal içermez. Koku ve sıvıyı hızlı bir şekilde hapsederek sizlere ve doğaya zarar verebilecek madde içermemektedir.

7 gün 24 saat boyunca üretim yapılan fabrikamızda; ürünlerimizin kalite parametrelerine uygunluğunu ve yüksek kalitesi seviyesinde üretimini Kalite-Kontrol departmanımız garanti altına almaktadır.

Kalite kontrol departmanımız, üretimin her aşamasının gerekli parametreler ve standartlar doğrultusunda yapıldığını sürekli denetlemektedir.
Kalite Departmanı, her 1 tonluk üretim için şu analizleri yapmaktadır: Topaklanma, sıvı emme kapasitesi, tozlanma, metilen mavisi, ürün boyutu, pH, iletkenlik, ham ve nihai ürün renk analizi, nem tayini. Yüksek kalite seviyesinde üretim için aralıksız çalışılmaktadır. Ayrıca hem mevcut ürünlerde verim artışının sağlanması hem de müşterilerden gelen taleplere göre yeni ürünlerin geliştirilmesi için de ar-ge laboratuvarımız mevcuttur.
Kalite Yönetimi
Kalite Yönetimi
Kalite Yönetimi
Kalite Yönetimi
Kalite Yönetimi
Kalite Yönetimi
Kalite Yönetimi
Kalite Yönetimi
Kalite Yönetimi
Doğal yer altı kaynağından Patili dostlarımıza 4 adet yarı otomatik, 2 adet tam otomatik ve 1 adet box dolum makinesine sahip olan fabrikamızda, günlük üretim kapasitemiz 400 ton’dur. Toplam fabrikamız 15.000 m2 kapalı alan 5.500 m² Açık alan 9.500 m²'dir. Üretim alanımız toplamda 2.800 m² kapalı alan üzerinde faaliyet göstermektedir.
Toplam Üretim Alanı 2800Toplam Üretim Alanı
Günlük Üretim Kapasitesi 420 tonGünlük Üretim Kapasitesi
Toplam Fabrika Alanı 15000Toplam Fabrika Alanı
Profesyonel Ekip 92 Profesyonel Ekip
TANITIM FİLMİ Yüksek kalite seviyesinde kedi kumlarımızı nasıl üretiyoruz. Doğal bentonit maden kaynaklarına çok yakın bir konumdaki fabrikamızda kullandığımız son teknoloji ekipmanlar sayesinde Türkiye’nin en çok satılan kedi kumu markalarını en yüksek kalitede üretiyoruz.

4 adet yarı otomatik, 2 adet tam otomatik ve 1 adet box dolum makinesine sahip olan fabrikamızda, günlük üretim kapasitemiz 400 ton’dur. Toplam fabrika alanımız 15.000 m2 olup kapalı alan 5.500 m² , açık alan 9.500 m²'dir. Üretim alanımız toplamda 2.800 m² kapalı alan üzerinde faaliyet göstermektedir
Temiz bir kuma sahip olmak,
kedinizin de mutlu olmasını sağlayacaktır.
izlemek için tıklayınız
TANITIM FİLMİ TANITIM FİLMİ
Kedi Kumu Hakkında